Rakam Etiket A.Ş.
» Anasayfa
» Hakkımızda
» Ürünler
   » Deri Etiketler
   » Dokuma Etiketler
   » Baskı Etiketler
   » Karton Etiketler
   » Transfer Baskı
   » Şerit Dokuma
   » Lazer Kesim Etiketler
   » Gofre Baskı Etiketler
   » Aksesuarlar
   » Nakış Etiketler
» Üretim
» İletişim

** HAKKIMIZDA **

Kalite ve üstün hizmet anlayışı ile 1995 yılından bugüne hızla yükselişini sürdüren Rakam Etiket,Türkiye 'nin önde gelen etiket üreticileri arasındadır.Tekstil aksesuarları üretimi sektöründe Türkiye'nin ciro ve kapasite açısından en büyük tesislerine sahip olan ÖZ-EL şirketler grubu olarak Oeko-Tex ve ISO 9000 sertifikalarına sahip ve 18 'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Rakam Etiket ÖZ-EL şirketler grubu bünyesinde aynı çatı altında dokuma etiket, baskı etiket, karton etiket, serigraf, jakron... etiket üretimi yapabilen Türkiye 'deki seçkin üretim tesislerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Tesisimiz grafik, tasarım ve üretim işlemlerinin tek bir çatı altında yapılabildiği entegre bir yapıya sahiptir. Tüm makine parkımız en son teknoloji ürünü makineler ile hizmet vermektedir.

Üretim tesislerimizi yaşatan gücün, nitelikli insan kaynağımız olduğunun bilinciyle; uzman üretim kadromuz ve profesyonel pazarlama ekibimiz ile sizlere dünya kalitesinde ürünler ve hizmet sunmak için sürekli çalışmaktayız.